Warning: Declaration of Walker_Comment2::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::start_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array, $current_object_id = 0) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0
Znížte si BMI pomocou zdravých potravín | BMI index, BMI kalkulačka - výpočet
 

Máte vyššie BMI? Tak potom si nechajte vypracovať jedálniček na chudnutie a urobiť analýzu tela u nášho partnera v NaturHouse. A to úplne zadarmo!!! Následne sa môžete zapojiť do programu úspešného chudnutia priamo vo Vašom meste. Bola by to škoda nevyužiť ... Viac
Znížte si BMI pomocou zdravých potravín

0

Znížte si BMI pomocou zdravých potravín

BMIPripojte k Vášmu jedálničku, potraviny, ktoré sú vysoko prospešné pre vaše zdravie, a rovnako vám pomôžu pri vašej snahe schudnúť.

Čučoriedky:
Obsahujú veľa vitamínu C, draslík a antioxidanty. Čučoriedky sú vynikajúce pre vaše srdce a krvný obeh. Pomôžu vám znížiť riziko srdcových ochorení a rakoviny. Chránia pre infekciou močových ciest.

Sójové bôby:
Sója obsahuje vysoko prospešnú rastlinnú bielkovinu, nevyhnutnú pri regulácií váhy bez jojo efektu. Ďalej obsahuje železo a vápnik. Sóju nájdete v tofu, sójovom mlieku. Pomôže vám znížiť riziko pri určitých druhov rakoviny, rovnako znižuje riziko ochorenia srdca a obličiek.

Vlašské orechy:
Vlašské orechy majú veľa antioxidantov a fytochemikálií. Obsahujú i dobré omega3 tuky chrániace pred aterosklerózou, priaznivo pôsobia na pamäť. Môžu pôsobiť preventívne proti rakovine a cievnym chorobám. Majú veľa kalrií, pre ich pri chudnutí jedzte po kusoch a nie po hrstiach.

Avokádo:
Avokádo obsahuje draslík a vitamíny A, E, B a C, je tiež bohaté na antioxidanty. Je vynikajúce pre Vaše srdce a hlave pre vašu pokožku.

Tmavá čokoláda:
Čím viac kakaa čokoláda obsahuje, tým je to pre Vás lepšie. Horká čokoláda pomáha srdcu, dáva Vám energiu, znižuje krvný tlak a môže zlepšiť pamäť. Ale nezabudnite, že čokoláda má vysoký obsah tuku a cukru, pri chudnutí ju konzumujte len výnimočne.

Zaraďte do svojho jedálnička farebnosť:

Červená a ružová
– Jahody, čerené hrozno, maliny obsahujú antioxidandy, ktoré udržujú zdravé srdce a chránia bunky vášho tela.
– Jahody, maliny, paradajky a papriky majú veľa vitamínu C.
– Červená paprika, ružové grapfruity a melón majú antioxidant, ktorý môže znížiť riziko rakoviny.
Oranžová
– Sladké zemiaky, tekvica, melón, mrkva – obsahujú beta-karotén, ktorý sa v tele mení na vitamín. Vitamín A je spájaný s nižším rizikom rakoviny pľúc.
Zelená
– Listová zeleniny, ako brokolica, špenát, kel sú veľké zdroje kyseliny listovej, vitamínu B, ktorý chráni vaše srdce. Zaraďte to svojho jedálnička i špargľu a kivi.
Modrá a fialová
– Čučoriedky, černice, baklažán obsahujú antioxidanty, ktoré im dávajú bohaté farby. Pomáhajú vášmu mozgu, aby zostal zdravý.

Pokiaľ chcete schudnúť na istotu, využite program na chudnutie na domovskej stránke schudnutie.peknetelo.eu


Comments are closed.