Warning: Declaration of Walker_Comment2::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::start_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::start_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array, $current_object_id = 0) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Comment2::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker::end_el(&$output, $object, $depth = 0, $args = Array) in /data/e/b/eb93085e-2015-4216-8177-6ae2c11c3c38/peknetelo.eu/sub/bmi-index-kalkulacka/wp-content/themes/Orangy/functions.php on line 0
Chudnutie | BMI index, BMI kalkulačka - výpočet
 

Máte vyššie BMI? Tak potom si nechajte vypracovať jedálniček na chudnutie a urobiť analýzu tela u nášho partnera v NaturHouse. A to úplne zadarmo!!! Následne sa môžete zapojiť do programu úspešného chudnutia priamo vo Vašom meste. Bola by to škoda nevyužiť ... Viac
Chudnutie

Dobré články o chudnutí z domovskej stránky (www.schudnutie.peknetelo.eu)

 

 • Chudnutie cez Vianoce Chudnutie cez Vianoce. Ako schudnúť, resp. ako nepokaziť chudnutie cez Vianoce. Pokiaľ ste v procese chudnutia, tak je isté, že Vianoce budú pre Vás výzva. Pokiaľ ešte len rozmýšľate o chudnutí, tak začať teraz chudnúť sa Vám oplatí len vtedy, ak ste stopercentne odhodlaný, pretože Vianoce sú len raz do roka.
 • Tabletky na chudnutie – lieky na chudnutie Tabletky na chudnutie a lieky na chudnutie môžu pomôcť schudnúť, ale zázraky nečakajte. Práve naopak, dajte si veľký pozor. Lieky a tabletky na chudnutie nie sú zázračné.
 • Obezita a zdravotné riziká. Chudnutie Nie každý z nás si uvedomuje, že obezita je nielen estetickým problémom, ale prináša so sebou i mnohé zdravotné riziká. Pokiaľ trpíte obezitou nemôžete byť  zdraví, pretože každý kilogram vašej nadváhy nadmerne zaťažuje celý váš organizmus, nielen vaše kosti a kĺby ale i vaše srdiečko a celý kardiovaskulárny systém.
 • Ako i v lete neschudnúť iba dočasneLeto je obdobie, kedy každý jeden z nás chce výborne vyzerať. Teploty stúpajú do tropických hodnôt a častejšie ukazujeme svoje telo okoliu. Ľahké letné oblečenie len ťažko zakryje nadbytočné zásoby tukov.
 • Chudnutie a pohybMožno si práve kladiete otázku, či na to aby ste úspešne schudli musíte nevyhnutne cvičiť. Odpoveď je: NIE NEMUSÍTE. Dá sa schudnúť i vtedy pokiaľ si vhodne upravíte stravovací režim a pritom nebudete cvičiť. Je pravdou, že obézny ľudia sa neradi hýbu, pretože i ten najobyčajnejší pohyb im robí často ťažkosti a zároveň nemajú žiadnu kondíciu.
 • Chudnutie – nenechajte sa nachytať!Začiatok roka pre veľa z Vás prinesie nový cieľ – schudnúť. Nenechajte sa ale pri chudnutí nachytať! Stretnete sa aj s postupmi na chudnutie, ktoré chcú z Vás hlavne vytiahnuť peniaze!!!!
 • Hromadenie tukov v tele – aký máte typ postavy?Prečo sa práve vo vašom tele hromadí tuk? Aký máte typ postavy? Je Vaším cieľom úspešné chudnutie? Každý z nás máme v tele určitý počet tukových buniek. Toto množstvo je pevne stanovené a či chcete alebo nie, v dospelosti už nedokážete znížiť počet tukových buniek.
 • Chudnutie s vodou (pitný režim)Chcete schudnúť. Hľadáte niečo špeciálne na chudnutie? Nehľadajte a radšej začnite piť vodu. Dobrý pitný režim Vám pri chudnutí pomôže. Pár pohárov vody denne Vám pomôže chudnutie nielen naštartovať ale hlavne urýchliť.
 • Ako schudnúť efektívne?Chudnutie efektívne znamená rýchle chudnutie bez hladovania a jojo efektu. Chcete? Je pre Vás dôležité pri chudnutí nezlyhať a schudnúť na 1. pokus? Odradil Vás neúspech pri chudnutí? Tak sa konečne naštvite a efektívne schudnite!
 • Účinné cvičenie na chudnutieCvičenie – cvičíte a nie a nie schudnúť? Optimálne cvičenie (cviky) na chudnutie Vám pomôžu schudnúť. Vyskúšajte! Dobre cieleným cvičením sa dostanete nielen do dobrej kondície, ale začnete sa úspešne zbavovať aj prebytočných tukov.
 • 4 zásady úspešného chudnutiaChcete schudnúť? Dodržte základné zásady úspešného chudnutia a podarí sa Vám to. Tieto pravidlá robia rozdiel medzi úspechom a neúspechom pri chudnutí.
 • Ako už teraz začať úspešné chudnúť do plaviekDlhé zimné večery bývajú často spojené s priberaním, rovnako tak obdobie Vianoc. Skúste sa na toto obdobie zamerať ako na obdobie, ktoré Vám pomôže k tomu, aby ste boli do začiatku letnej sezóny úplne fit.